Reperi shqiptar i kërkon Ramës të legalizoj marijuanën

0

“Shiko kush luan” nga Luana Vjollca sërish solli plot surpriza dhe të papritura.

Një nga artistët e ftuar të puntatës së mbrëmshme ishte dhe reperi i njohur Don Phenom.

Krah sfidave të tjera, ai mori pjesë dhe në lojën “Shiko kush përgjigjet” sërish nën drejtimin e Fifit, ku u u gjend përballë një pyetjeje mjaft interesante dhe ngacmuese. “Çfarë do t’i thoje Kryeministrit Rama nëse do të të dëgjonte tani?” ishte pyetja së cilës Phenom iu përgjigj në një mënyrë mjaft epike. Pa u menduar dy herë reperi u shpresh se do t’i kërkonte të legalizonte marijuanën.

Padyshim që kjo përgjigje e tij u tha me shumë sportivitet por pritet të shihet nëse kjo thirrje do të shkojë në vesh të Kryeministrit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here