Reagon gazetarja e “Zjarr Televizion”, arsyeton lajmet pa sutjena

0

Enki Bracaj, gazetarja e “Zjarr Televizion”, ku lajmet po prezantohen pa sutjena nga prezantueset ka reaguar për “breshërinë” e kritikave që po merr ky televizion për paraqitjet. Ajo ka reaguar te një status në Facebook i gazetarit nga Kosova, Uran Krasniqi, i cili kishte shkruar se me këtë mënyrë të dhënies së lajmeve shkelje ligjore nuk mund të ketë, por normative po. Pastaj ka ardhur edhe reagimi i Bracajt. “nuk e kam bere per fame dhe as nuk me intereson ajo. te jesh e sigurt nese do ta beja per fame tashme do kisha mare fame ne televizione te tjera…. njeri me moral eshte ai qe i ka arrit gjerat vet dhe jo ai qe fal shitjve dhe blerjeve e ka mare cdo gje dhurat dhe une nga kjo pike jam shume e qete dhe me shume moral….”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here