Rauli i dikurshëm i Real Madridit, prapë po jep gola VIDEO

0

Sulmuesi spanjoll, Raul Gonzales po tregon se ende është në formë dhe këtë po e tregon edhe me skuadrën e tij të re, NY Cosmos.

Ai në ndeshjen e mbrëmshme ka shënuar një gol shumë të bukur, pas një asistimi perfekt nga bashkëlojtari i tij.

Raul shënoi golin e barazimit për Cosmosin, duke treguar se ende është në formë dhe mund të shënoi gola të bukur. /Express/

https://www.youtube.com/watch?v=UsGzdQcKkl4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here