Ramush Haradinaj me birrë e kikirika

0

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale shihet kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ndryshe nga siç ndodh rëndom. Në fotografi, që nuk ihet se ku e kur është bërë, Haradinaj shihet se ka qenë në një ndejë dhe se është shërbyer me birrë dhe kikirika.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here