Ramush Haradinaj i bjen pishman për kafen e pirë me Isa Mustafën (video)

0

E ka vetëm një fjalë për kafen me Isa Mustafën një ditë pas protestës së opozitës ‘palidhje’, thotë se Qeveria Mustafa është në shkuarje derisa thekson se kur të bëhet Kryeministër do të bëjë atë që s’po bëhet, të punoj.

Lideri i AAK’së Ramush Haradinaj thotë se Qeveria e udhëhequr nga Isa Mustafa është në të shkuar dhe për këtë nuk ka çka të mendohet. Tha se ai po mendon për të ardhmen.

“S’ka mbet me mëndu shumë për ta, ashtu duket se janë në të shkumë e detyra ime e e plot neve është me mëndu për të ardhmen, si me bo zgjidhje për të ardhmen se këto veç janë në të shkumë”, tha Haradinaj.

Tha se tani kur e kujton kafen me Isa Mustafën një ditë pas protestës së opozitës e sheh se ishte gjë palidhje.

“Palidhje e bona, besom tash kur po mendoj, palidhje e bona”, tha Haradinaj në ‘Portokalli’.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here