Ramush Haradinaj festoi me familje në Gllogjan (Foto)

0

Ramush Haradinaj ka festuar festën e Vitit të Ri në gjirin familjar. Ai së bashku me vëllezërit dhe fëmijët e tij kanë festuar në shtëpi duke i ikur ambienteve të hapura.

‘’Shkoi, filloi e nisëm, uroj me mbarësi e suksese për ne, Kosovën dhe miqtë e shokët, gëzuar 2016’’, ka shkruar bashkëshortja e tij Anita.

Vet Ramush Haradinaj një ditë më parë kishte thënë për mediat që çdo fundvit familja e tij tashmë e ka traditë që vitin e ri ta presë në Gllogjan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here