Ramush Haradinaj bënë shqiponjën me Marjan Sebajn e Don Viktor Sopin

0

Marjan Sebaj-Sopi e ka publikuar një fotografi në të cilën ai shihet me ish kryeministrin dhe liderin  aktual të AAK-së, Ramush Hardinajn dhe drejtorin e Caritas Kosovës, Don Viktor Sopin.

Ky person i cili në fotografi shihet në karrocë të invalidit ka folur në superlativ për personalitetet me të cilët është fotografuar, duke improvizuar shqiponjën.

“Me dy njerëzit më të Mëdhenjê që ka Kombi ztr. Ramush Haradinaj dhe Don Viktor Sopi”, përshkruar ai.

12033821_10203568141523887_1816381926_n

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here