Rama dhe Meta bashkë në Vlorë në 106-vjetorin e Pavarësisë

0

Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryeministri, Edi Rama ndodhen në qytetin e Vlorës, ku morën pjesë në ceremoninë e përkujtimit të 106-vjetorit të Pavarësisë.

Meta dhe Rama zhvilluan homazhe dhe vendosen kurora me lule në Monumentin e Pavarësisë. Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here