Rama-Berishës: Familjes sime ua ha atë që nuk thuhet

0


Akuzave të Sali Berishës se bashkëshortja e tij ka aksione në “Abi Bank”, kryeministri Rama i është përgjigjur me mllef. Ai ia ka kujtuar Berishës akuzat e shpeshta veq ndaj tij, edhe ndaj prindërve të tij, fëmijëve e gruas dhe e ka mbaruar me shprehjen “gruas sime, familjes sime ua ha atë që nuk thuhet”.

Kjo e ka çmendur fare Sali Berishën i cili ka dalë në foltore me fjalët “i paftyrë, rrugaq…” dhe duke e akuzuar Ramën se ia mori gruan shokut, se nuk e njiohu djalin e tij, etj etj.

Berisha më pas e bllokoi foltoren dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi u detyrua të ndërpresë seancën për 10 minuta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here