Punëtori lëndohet nga rryma, arrestohet punëkryesi

0

Një punëtor në Obiliq ka pësuar lëndime trupore si pasoj e rrymës elektrike dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për trajtim mjekësor. Lidhur me rastin është arrestuar punë kryesi dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here