Publikohen formacionet zyrtare të Juventus dhe Real Madrid

0

Juventusi dhe Reali kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Takimi nis në ora 20:45 në Juventus Stadium.
Juventus: Në pritje (rifreskojeni faqen – F5)
Reali starton me: Casillas – Varane – Pepe – Ramos – Ronaldo – Kroos – Bale – Marcelo – Carvajal – Isco.
Në bankën rezervë janë: Keylor Navas – Coentrao – Chicharito – Arbeloa – Lucas Silva – Jese – Ilarra

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here