Provokon Shkenda: “Po du me fol me juve”

0

Modelja dhe këngëtarja kontraverse, Shkëndije Mujaj, e ka postuar një fotografi në banjë. “Po du me fol me juve”, ka shkruar ajo, për të marrë shumë komente nga ndjekësit e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here