Protestuesit në Shkup: Aliun dhe Menduhin e japim lirinë se japim VIDEO

0

Qindra protestues në Çair kanë filluar duke brohoritur me parullat: “Ali Ahmeti e japim lirinë se japim”, “Menduh Thaçin e japim lirinë se japim”./TetovaSot/

https://www.youtube.com/watch?v=FzIpUmruRd4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here