Pronari i një agjensie VIP: Cristiano Ronaldo i pëlqen djemtë

0
(200120) -- TURIN, Jan. 20, 2020 (Xinhua) -- FC Juventus' Cristiano Ronaldo (R) celebrates his goal with his teammate Paulo Dybala during a Serie A football match between FC Juventus and Parma in Turin, Italy, Jan. 19, 2020. (Photo by Alberto Lingria/Xinhua)

Pronari i një agjensie VIP për çifte, Piotr Listerman, ka bërë disa deklarata shokuese për yllin portugez të futbollit Cristiano Ronaldo.

Sipas ‘Grodon’, Listerman ka deklaruar se Cristiano Ronaldo i pëlqen djemtë dhe se lidhja me modelen ruse Irina Shayk, ka qenë për të mbuluar këtë anë të errët të tij.

Ai pretendon se lidhja mes Irina Shayk dhe Ronaldos ishte një gënjeshtër e madhe. Gjithashtu shprehet se pavarësisht se Ronaldo është me Xheorxhina Rodrigez, përsëri ai do burrat më shumë dhe shton se gjithçka e bën sepse i di akuzat e mëdha që do shkonin në drejtim të tij nëse do të dilte hapur për këtë

“Po e njoha Ronaldon me Irina Shayk. Megjithatë lidhja e tyre ishte një gënjeshtër, pasi sulmuesi pëlqen djemtë e rinj. Marrëdhënia mes tyre ishte e dobishme për të dy, pasi Irina Shayk mori popullaritet, ndërsa Ronaldo nuk dëshironte të zhgënjente fansat dhe vendosi të gjente një femër të mirë. Mes Ronaldos dhe Irinës nuk kishte asnjë marrëdhënie reale, edhe nëse kishte, ajo ishte aksidentale. Nga ana tjetër, unë mora 100 mijë euro si kompensim për lidhjen e tyre.”, u shpreh Listerman.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here