Prizren:Shtetasja e Shqipërisë e sulmon fizikisht policen e Kosovës

0

 

Në rrugën “Jusuf Gërvalla” në Prizren është arrestuar një femër shqiptare, shtetase e Shqipërisë, pasi që ka penguar zyrtarët policorë gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se kjo shtetase e ka ofenduar dhe sulmuar fizikisht një zyrtare policore të Kosovës. Me urdhër të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here