Prizren:Mashkulli turk e përzë nga shtëpia femrën shqiptare

0

Një femër e përkatësisë shqiptare në Prizren e ka informuar Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht dhe është përzënë nga shtëpia nga një i dyshuar mashkull i përkatësisë turke. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here