Prizren: Papritmas bashkbiseduesi e godet me shishe qelqi

0

Një qytetar nga Prizreni ka raportuar në Policinë e Kosovës se deri sa ishin së bashku në një lokal me një person, ai e ka goditur me një shishe të qelqit në kokë me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.  Viktima ka pranuar tretman mjekësorë. Policia nuk ka raportuar ta ketë arrestuar sulmuesin. Poashtu policia nuk ka dhënë njoftime në lidhje me rrethanat në të cilat e ka goditur bashkbiseduesin e tij sulmuesi si dhe rreth asaj se në çfarë raportesh ishin ata mes vete.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here