Prishtinë:Një veturë civile aksidentohet me veturë policie, 4 policë të lënduar

0

Në rrugën “Fehmi Lladrofci” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture civile  dhe një veture të Policisë së Kosovës. Sipas njoftimit të Zyrës për Informim të Policisë së Kosovës nga Prishtina, përpos dëmeve materiale në këtë aksident lëndime trupore kanë pësuar 4 pjesëtar të policisë. Të lënduarit janë dërguar në QKUK dhe pas tretmanit mjekësor janë liruar për në shtëpi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here