Prishtinë: Rrahet nga 3 persona të panjohur, për arsye të panjohura

0

Një qytetar në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë ka raportuar se për arsye të pa njohura  tre të dyshuar të pa njohur e kanë sulmuar  fizikisht dhe janë larguar në drejtim të pa njohur. Viktima sipas Policisë së Kosovës ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here