Prishtinë: Nga bombola e gazit digjet një objekt ndërtimi, 2 të lënduar

0

Raportohet se si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit në rrugën “Ahmet Korenica” në Prishtinë nga zjarri është përfshirë një objekt ndërtimi me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar dy persona. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka arritur ta lokalizoj zjarrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here