Prishtinë: Nënë e djalë e rrahin vajzën, përkatësisht motrën

0

Në Prishtinë dje rreth orës 11:32 një femër shqiptare e ka njoftuar Policinë e Kosovës se pas një mosmarrëveshje familjare, është sulmuar nga vëllai dhe nëna e saj. Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore dhe në lidhje me rastin janë intervistuar edhe të dyshuarit e lartcekur. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here