Prishtinë: Në një shtëpi gjendet e vdekur një femër

0

Raportohet se në një shtëpi në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një femër e përkatësisë etnike shqiptare. Rasti sipas Policisë së Kosovës ka ndodhur dje rreth orës 15:50. Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi. Policia nuk ka dhënë njoftime rreth moshës së viktimës dhe rrethanve në të cilat ajo është gjetur e vdekur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here