Prishtinë: I vdes gruaja gjatë trajtimit mjekësor, e denoncon rastin në polici

0

Në Prishtinë një qytetar e ka denoncuar rastin e bashkëshortes së tij e cila gjatë trajtimit mjekësor  kishte ndërruar jetë. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kompetent dhe me urdhër të tij, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshiumtë nga Policia e Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here