Prishtinë: E rrah dhe e largon nga banesa një femër

0

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se në Prishtinë është arrestuar një qytetar pasi që ka sulmuar fizikisht një femër cila po banonte tek ai me qira. Merret vesh se ky person edhe e ka larguar nga banesa viktimën. Kjo femër ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësorë. Me urdhër të prokurorit sulmuesi është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here