Prishtinë: Arrestohet për shkak se e rrahu motrën

0

 

Në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj. Sipas Policisë së Kosovës viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Vëllau i saj është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here