Presidenti Thaçi ka udhëtuar për në SHBA

0

Presidenti Hashim Thaçi do të marr pjesë në Lutjet e Mëngjesit në SHBA. Ai e ka bërë të ditur vetë këtë:

“Sapo u nisa për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku bashkë me liderë të shumtë botërorë do të marr pjesë në Lutjet e Mëngjesit. Miqësia me SHBA-në dhe vlerat perëndimore do të jenë përjetësisht përkushtim i Republikës së Kosovës.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here