Premierë: Shkenda Dubova lanson këngën “Lej let folin” (Video)

0

Këngëtarja Shkenda Dubova ka publikuar videoklipin e saj më të ri të titulluar “Lej let folin”.

Kënga është e punuar nga Kico n’torch dhe Dastrit Latifi,ndërsa për videon e kësaj kënge ku Shkenda na vije më seksi se kurrë, këngëtarja ka punuar me një ekip të madhe njerëzish dhe në mënyrë shumë profesionale duke realizuar videoklipin më të shtrenjtë shqiptar deri tani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here