Pornostarja:punë si të tjerat por jo në sytë e djalit adoleshent

0

Madison Ashton alias Christine McQueen aktore e njohur australiane e filmave erotik,apo X në një bisedë me revistën New Idea tregon se është nënë e një djaloshi 13 vjeçar dhe si është ndjerë ajo dhe djali i saj kur shokët e tij e “demaskuan” nënën e tij se nuk ishte një pornostar.”Shokët e klasës nuk nuk më konsideronin më si nëna e Xavies,por si një star të filmave X”.Në realitet unë jam një nënë që punon si gjithë të tjerët”,thotë Madison.Të rinjtë adoleshent,shok të djalit tim filluan të më vinin rrethit duke më quajtur jo në emrin tim të vërtetë por në emrin e aktrimit Christine McQueen.Madison ka ka kërkuar nga djali i saj t’i tregonte se çka po ndodhë dhe ai me lot në sy i ka thënë se shokët rreth tij po e quajnë “djali i një prostitute”.

B8_x3mJIMAIvY37.png large

Edhepse i frustruar nga kjo gjendje,Xavier vazhdon t’i injorojë shokët e tij dhe vazhdon jetën e tij dhe bënë aktivitetin në lëminë e henbollit.Kemi provuar të flasim disa herë për këto,por e shoh se djali im ka një maturi të madhe,edhepse 13 vjeç dhe në bisedat tona që kemi pasur nuk kam pranuar të hyjë në detale dhe vazhdimisht i kam thënënë “këto janë gjëra që biseohen me të rriturit dhe u takojnë të rriturve.

BdCf_1ACIAABOkZ

Në Australi Madison Ashton është një artiste e njohur.Nënë e dy fëmijëve ajo është e njohur si aktore porno dhe si ish bashkëshortja e miliarderit të njohur Richard Prat,tash më i vdekur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here