Pornostarja shqiptare ka frikë se mos ngelet shtatzënë! (Foto)

0

Ylli shqiptar i filmave për të rritur Bella Bebe ka postuar një fotografi në rrjetin social instagram me

Grupi bëhet bashkë sërish, nuk mund ta besoj se që shumica e vajzave janë nëna ose do të bëhen shumë shpejt. Koha sigurisht që ka ndryshuar. mirë të largohem para se të mbes dhe unë shtatzënë duke i parë”.

Përndryshe pornostarja po vazhdon në këtë industri madje edhe duke fituar çmime të kësaj kategorie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here