Poni humb njeriun e dashur, Mes lotësh: Ike vetëm 22 vjeç, të premtova se do këndoja në dasmën tënde

0

Këngëtarja e famshme shqiptare ka ndarë me fansat një lajm të trishtë.

Poni ka treguar në Storyn e saj se ka humbur një prej fanseve të saj në një moshe shumë të re, vetëm 22 vjeçare. E reja në një luftë me sëmundjen nuk mundi t’ia dalë.

‘U bërë engjëll, edhe pse ëngjëll ishe ,Alvina vetëm 22 vjeçe! Kur të takova në spital në New York të premtova se do të këndoja në dasmën tënde. Tre muaj lufte, por nuk ia dole. Ah sikur të ishte më rradhë dhe me moshë gjithçka! Prehu në paqe ëngjëll, këngën tënde të preferuar do ta këndoj sa herë do të kujtoj’ shkruan Poni e pikëlluar. 

Kjo humbje e ka prekur shumë këngëtaren dhe ka zbuluar pak nga vizita e saj para se vajza të humbte jetën. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/poni-humb-njeriun-e-dashur-mes-lotesh-ike-vetem-22-vjec-te-premtova-se-do-kendoja-ne-dasmen-tende-616826/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here