Politikani ukrainas ndahet nga gruaja sepse postonte foto të nxehta në rrjete sociale (foto)

0
Një politikan ukrainas e ka lënë gruan e tij sepse ajo postonte foto shumë të nxehta online.
‘Bomba’ bionde, Alena Politukha, 32 vjeç, tha se i shoqi, Aleksandr Politukha thjesht u largua dhe nuk u kthye më kurrë, nuk e lënë atë dhe djalin e tyre të vogël pa asnjë kacidhe.
I shoqi është kreu i Këshillit Bashkiak në Karkiv.
Tani ka nisur procedura për divorc.
_5i6TmzQRBM
Alena-Politukha (1)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here