Policia serbe bllokon rrugët në hyrje të Beogradit (VIDEO)

0

Forca të mëdha të policisë kanë bllokuar shumë rrugë në Beograd, me qëllim të evitimit të konfilteve pas anulimit të ndeshjes së henbollit në mes Kosovës dhe Serbisë, e vlefshme për kualifikimet e Botërorit U-20. Policia është përqëndruar në rrethinën e Kovilovës, dhe nuk lejon kalimin e tifozëve serbë, duke siguruar poashtu lojtarët kosovarë, transmeton PortaliOnline.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here