Policia largon protestuesit e dhunshëm

0

Më në fund policia u detyrua të intervenojë ndaj protestuesve të mbetur të cilët filluan të bëheshin të dhunshëm.

Zëdhënësi i VV’së Erzen Vraniqi, është pyetur se pse ata si organizatorë nuk kanë kërkuar që protestuesit të shpërndahen dhe të mos thyejnë xhamat e objektit të qeverisë.”Protesta për neve ka përfunduar pasi Lideri i VV’së ka përfunduar fjalimin”.thotë ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here