Policia kroate ruan përmendoren e ish presidentit Franjo Tugjman

0

Policia po bën roje tek përmendorja e ish presidentit kroat Franjo Tugjman, pasi dikush mes natës së të shtunës dhe të dieles ka vizatuar një drapër dhe çekan në të, njofton Index.hr, përcjellë portali ONLINE.

Në fotografitë që i pa publikuar Index.hr shihen 3 policë tek përmendorja dhe dy automjete policësh të parkuara.

Policia e Zagrebit është në hetim të këtij rasti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here