Policia e trajton si “vjedhje të rëndë”, vjedhjen e 400 eurove

0

Një qytetar serb e ka njoftuar policinë se persona të panjohur i kanë vjedhur gjësende ushqimore nga dyqani i tij në vlerë prej rreth 400 eurosh. Policia e Kosovës e ka trajtuar rastin si “vjedhje të rëndë” dhe po e heton rastin. Momentalisht nuk raportohet për të arrestuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here