Policia e Kosovës para Bibliotekës Kombëtare!

0

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë nisur përgatitjet për protestën e sotme. Ata tashmë kanë nisur të bartin pllakatat dhe të dërgojnë mjetet teknike për të mbajtur fjalime në sheshin e kryeqyteti

Derisa aktivistët e Vetëvendosjes po bëjnë përgatitjet për protestë, Policia e Kosovës po i monitoron ata në çdo hap.

Një patrullë e policisë aktualisht ndodhet përballë Bibliotekës Kombëtare në Prishtinë, prej ku do të nisen protestuesit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here