Policia e Kosovës arreston dy serbë në Mitrovicë

0

Dy serbë të dehur janë arrestuar në veri të Mitrovicës.

“Raportohet se janë arrestuar dy meshkuj K/Serbë, pasi që të njëjtit kishin thyer një reklamë të qelqit me vlerë rreth 300 €. Pasi që të dyshuarit kanë qenë nën ndikimin e alkoolit me vendim të prokurorit janë liruar në shtëpi dhe i është dhënë urdhër që të nesërmen të lajmërohen për dhënie të deklaratës në stacion policor”, ka njoftuar Policia e Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here