Policia e kërkon kudo, ai gjendet mbi furgon të policisë(VIDEO)

0

Një video e pabesueshme po qarkullon në Facebook.

Aty shihet një person që kërkohet me furgon nga policët gjithandej, por nuk mund të gjendet.

Në fakt, ai është i fshehur mbi furgon. Ndiqeni videon dhe kuptoni se si ikin personat e kërkuar nga policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here