Policia e çarmatosë nxënësin revolverist

0

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se në një shkollë fillore në Prishtinë e ka konfisdkuar një revole të cilën e posedonte një nxënës.

Policia e ka shoqëruar në stacionin policor nxënësin revolverist dhe nga ai e ka konfiskuar revolen “Voltran Tuna” kal. 8mm.

Nxënësi pas intervistimit  me vendim të Prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here