Pogradec:takohen Rama,Meta,Bushati me Ali Ahmetin dhe Menduh Thaqin (foto)

0

Situata në Maqedoni ka vënë në lëvizje politikën e shtetit shqiptar.Në Pogradec sot Edi Rama dhe Ilir Meta kanë takuar dy liderët shqiptar në Maqedoni Ali Ahmetin dhe Menduh Thaqin.Takimin e ka paralajmëruar kryeministri shqiptar në rrjetin social Facebook.

19-473x314

Takimi është bërë pas ngjarjeve të 9 majit në Kumanovë dhe një ditë para protestave të opozitës në Shkup.

Asnjë detaj i bisedave nuk është bërë i ditur nga bashkëbiseduesit.

29-473x314

39-473x314

46-473x314

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here