Podujevë: Plagoset nga plumbi qorr  

0

 

Në Podujevë një qytetar e ka paraqitur në Policinë e Kosovës një rast plagosjeje. Ai ka raportuar se bashkëshortja e tij derisa ishte duke punuar në oborr të shtëpisë, është goditur nga një plumb “qorr”. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here