Podujevë: Dyshohet se e plagosi vetveten me “Para”

0

Një qytetar nga Podujeva dyshohet se është vetplagosur-aksidentalisht  me një armë zjarri. Sipas njoftimeve të Polcisë së Kosovës viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një armë e llojit “Para” me një karikator,  gjashtë fishekë dhe një gëzhojë që dyshohet të jetë përdorur në rast.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here