Podujevë: Djal e vajzë sulmojnë nënën

0

Në Podujevë dje një grua ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy fëmijët e saj, vajza dhe djali. Nuk raportohet për të lënduar e as të arrestuar.  Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, ka njoftuar sot Policia e Kosovës. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here