Playboy punëson studenten e videos porno në bibliotekë

0

Kedra Sunderland, studentja 19 –vjeçarja që regjistroi një video porno në bibliotekën e Universitetit të Oregonit, është punësuar nga Playboy. Revistës së famshme nuk i kanë shpëtuar linjat seksi të vajzës që u arrestua pas publikimit të videos në internet dhe më pas u lirua. Ajo po hetohet në gjendje të lirë dhe nëse do të dënohet, rrezikon dënimin me 1 vit burg ose 6 mijë dollarë. Por gjatë kësaj kohe ajo po argëtohet duke xhiruar për Payboy, pasi është bërë pjesë e topmodeleve seksi të revistës së njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here