Plaçkitësit nuk i bënë punë thika, goditet dhe merr ikën

0

Një shtetas i huaj ka raportuar se derisa ishte në rrugën “Ekrem Rexha” në Prishtinë një i panjohur duke i kërkuar para e ka kanosur me thikë. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se viktima ka arritur të vetëmbrohet dhe ta godasë të dyshuarin i cili menjëherë është larguar nga vendi i ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar dhe as për të arrestuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here