PK: Ai që e gjuajti Memli Krasniqin me vezë, po kërkohej nga Gjykata në Prizren

0

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se personi i cili e kishte gjuajtur me vezë dje ministrin Memli Krasniqi me urdhër të prokurorit ishte dërguar në procedurë të shpejtë në gjykatë e më pas ishte liruar në procedurë të rregullt. Mirëpo sipas policisë pas verifikimit ka rezultuar se ky person është i kërkuar nga Gjykata Themelore në Prizren dhe është dërguar në mbajtje.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here