“Piloti i ardhdhëm. Mini Cana. Bebja shqiponjë. Shoferi bebe”

0

Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana, ka publikuar një tjetër fotografi të djalit të tij.

Bojkeni i vogël shihet i veshur trashë dhe me kapuç, ndërsa i ati i mban duart në timonin e makinës.

Bashkëngjitur fotografisë së publikuar sot në “Instagram”, Cana shkruan: “Piloti i ardhshëm. Mini Cana. Bebja shqiponjë. Shoferi bebe”.

Loriku u bë baba për herë të parë 23 shtatorin e shkuar, si fryt i dashurisë me bashkëshorten italiane Monika.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here