Personi që fyu Policinë arrestohet në Prizren

0

Personi që fyu Policinë arrestohet në Prizren, ka njoftuar Policia e Kosovës.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti ka fyer dhe penguar zyrtarët policorë, të cilët ishin në kryerje të detyrës zyrtare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here