Përputhje e përkryer mes fijeve të kuqe të flokëve të vajzës së Madonës dhe rrobave të saj të banjës

0

Vajza e Madonna-s, Lourdes Leon u fotografua me të dashurin e saj Jonathan Puglia me pushime në Meksikë, në plazhin e Tulumit.

Lourdes Leon, 24 vjeç, kishte veshur një palë bikini që zbulonin gjithçka.

Duket gjithashtu se përputhej në mënyrë të përkryer fijet e kuqe të flokëve të saj me rrobat e saj të banjës.

Ajo u pa duke hyrë në ujë me të dashurin e saj, dhe çifti dukej plotësisht i dashuruar.

Të dy janë adhurues të mëdhenj të pushimeve dhe udhëtimeve romantike.

Janarin e kaluar, ata u kapën në plazh në Maldive.

Jonathan Puglia dhe Lourdes Leon janë së bashku që nga viti 2017.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here