Përfshihet nga zjarri fabrika e vajit, dëmi rrth 30 mijë euro

0

Në fshatin Llugë të Podujevës në rrethana të panjohura dje është përfshirë nga zjarri fabrika e vajit, ka njoftuar sot Policia e Kosovës. Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë lokalizuar zjarrin. Sipas pronarit vlera e dëmit të shkaktuar sillet rreth 30.000 €. Nuk raportohet për të lënduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here